Art_inkubator - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


Dwóch młodych mężczyzn siedzi za biurkiem. Za nimi na ścianie duży obraz. Po lewej blondyn w okularach, po prawej brunet. Obaj mają brody i ubrani są w czarne swetry. Prawdopodobnie wpatrują się w monitor komputera, brunet dłonią nakrywa myszkę kompu

Poznaj Rezydentów Art_Inkubatora

12/01/2021
W Art_Inkubatorze funkcjonuje obecnie 15 biznesów. Jeśli szukacie do współpracy firm z branży kreatywnej - projektantów: wnętrz, grafiki, gier, mody; filmowców; fotografów; architektów; rzemieślników - pukajcie do drzwi naszych Rezydentów! Tych obecnych i poprzednich.

Rezydenci Art_Inkubatora wyłaniani są na podstawie konkursu. Mogą nimi zostać osoby fizyczne, które założą firmy w ramach Art_Inkubatora lub przedsiębiorstwa już funkcjonujące na rynku przed przystąpieniem do konkursu. Oceniany jest przede wszystkim pomysł oraz możliwości jego realizacji w ramach projektu. Rezydentami Art_Inkubatora są firmy z branż kreatywnych obejmujących m.in. modę, film, projektowanie, architekturę, meblarstwo, grafikę, tkaniny użytkowe, scenografię, marketing internetowy.

Poznaj Rezydentów Art_InkubatoraNewsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij