Art_inkubator - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


Kilkanaście osób widocznych od pasa w górę stoi wewnątrz pomieszczenia na tle pomarańczowej ściany z białym ekranem. Pada na nich światło z dużych prostokątnych lamp zamontowanych w białym suficie.

Pierwsze w Polsce kompleksowe narzędzie wspierające przedsiębiorczość w sektorze kreatywnym

26/02/2021
Fabryka Sztuki poprzez Art_Inkubator zapewnia pomoc firmom z sektora kreatywnego w najtrudniejszym momencie działalności, czyli na starcie i przez pierwsze lata funkcjonowania.

Przedsiębiorcy mają do dyspozycji wsparcie merytoryczne, prawne i księgowe; różnego rodzaju przestrzenie, mi.in pokój spotkań biznesowych, foto atelier oraz doradców i szkoleniowców.

Przestrzenie

W Art_Inkubatorze przygotowano 12 podwójnych biur, 4 studia i kilkanaście pracowni, sale konferencyjno-szkoleniowe, kawiarnię, przestrzenie produkcji artystycznej a nawet salę teatralno-koncertową. Miejsca te służą zarówno Rezydentom Art_Inkubatora jak i wszystkim, którzy chcieliby z nich skorzystać by rozwijać swoje projekty i umiejętności.

Usługi

Rezydenci, oprócz możliwości korzystania z przestrzeni, mają również dostęp do usług świadczonych przez Art_Inkubator. Ich zakres jest optymalnie dopasowany do potrzeb i wymogów prowadzenia działalności. Najważniejsze z nich to doradztwo i szkolenia, ale także usługi biurowe, recepcja, szerokopasmowy internet i przestrzeń na serwerze czy wirtualne biuro.

Więcej informacji: www.artinkubator.comNewsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij