English version
Wersja polska

Художня Фабрика знаходиться в модернізованих будинках, які колись були складами тканин Кароля Шхайблера і Людовіка Грохмана, на перехресті вулиць Piotrkowskiej i Tymienieckiego. Якщо їхати з центру міста трамваєм, то можна здолати таку відстань за 10 хвилин.
Одночасно Художня Фабрика є муніципальним закладом культури та інститутом ділового середовища, де зосереджується діяльність навколо Арт- Інкубатора (місце проведення заходів різних компаній з креативної індустрії). З’явилася завдяки співпраці Лодзинської міської ради (Urząd Miasta Łodzi) та таких партнерів, з якими Художня Фабрика тепер співпрацює: театр CHOREA (Міжнародний театральний фестиваль – ретроспективи, спектаклі), Лодзь-Арт-Центр (Міжнародний фестиваль дизайну - Łódź Design Festival) та Фундація візуальної освіти (Міжнародний фестиваль фотографії - Fotofestiwal Łódź).

Протягом цілого року запрошуємо жителів міста Лодзь на концерти, спектаклі, фестивалі та різні майстерні. Перелік подій можна подивитися тут: www.fabrykasztuki.org або www.artinkubator.com. Найголовніші події:

1. Творчі майстерні (протягом року) – це навчально-мистецькі майстерні для дітей , молоді та дорослих, організовання яких проходить спільними зусиллями родин різних поколінь, - а це має велике значення для спілкування дітей з батьками і з іншими своїми рідними. До таких програм входять майстер-класи з гімнастики, театральні майстер-класи, танцювальні, музичні, вокальні, з образотворчого мистецтва, сенсорні та імпровізаційно-креативні від професіоналів свого діла зі всієї Польщі.

2. „#przepraszamy, że w czwartek’’ (протягом року будь-якого місяця, крім липня і серпня) – цикл концертів польської незалежної музики. Запрошено творців різних музичних стилів, таких як: jazz, yass, ambient, буде музична імпровізація та експериментальна електронна музика. Артисти можуть використовувати незвичайні інструменти.

3. Łódź Design Festival – протягом травня. Головна програма являє собою колекцію кураторстких виставок на певну річну тематику, представляє різні погляди на дизайн: промисловий (графічний дизайн), архітектури, ремесла, які можуть взаємодіяти між собою.

4. Fotofestiwal (протягом червня) – це сукупність презентацій різноманітних фотографій, дискусій на тему мистецтва і суспільства, мотивацій до пошуку альтернативних методів розмов та показ фотографій.

5. LDZ Alternatywy (в липні та серпні) запрошує на концерти „під небом’’. Щороку програма складається з широкого спектру музики: funk, pop, jazz та електронна музика (від сольних виступів до ансамблів).

6. Ретроспективи (в серпні) – широкий вибір театральних вистав (залежить від річної тематики). Беруть участь артисти і театральні гуртки з цілої світу.

7. В жовтні організовуємо Modopolis для незалежних дизайнерів та власників брендів, виробників і підприємців, студентів, яким близькі цінності сталого бізнесу та етичної моди, – кожен ділиться своїми ідеями і досвідом. Програма включає в себе гуртки, дискусії та майстер-класи з експертами індустрії моди, а також showroom вибраних брендів.

Крім того, за підтримкою Арт-Інкубатора тут кипить ділове життя: існують кілька десятків фірм, в яких працюють професійні архітектори, графічні дизайнери, програмісти і фотографи. В цьому місці надають вигідні умови оренди приміщення під офіси, фотостудії для ділових зустрічей і спеціального навчання. Але перш за все Арт-Інкубатор вирізняється тим, що тут співтоваришують між собою компанії, які тільки починають свою діяльність.


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel./fax: +48 42 646 88 65
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

28