English version
Wersja polska

Montaż Film Festiwal to międzynarodowy festiwal skupiający swoją uwagę na walorach sztuki montażu w filmach krótko i średniometrażowych. Odbywa się w Łodzi, tworzy wyjątkową przestrzeń pozwalającą na integrację montażystów z całej Polski i świata. Jedyny w Polsce festiwal w całości poświęcony zagadnieniu profesjonalnej postprodukcji filmowej, począwszy od montażu, przez korekcję barwną, udźwiękowienie aż po efekty wizualne. W tym roku w Konkursie Głównym oceniane będą filmy w 4 kategoriach: fabuła, dokument, teledysk i trailer! MFF to również przestrzeń pełna spotkań i wydarzeń towarzyszących. Zapraszamy profesjonalnych montażystów, adeptów oraz miłośników sztuki filmowej.

program: www.montazfilmfestiwal.plmiejsce: pracownia ceramiczna, 1. piętro, budynek_A, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, ul. Tymienieckiego 3, Łódź

Kontynuacja warsztatów pracy w glinie, które odbyły się 5 października. W niezwykły świat architektonicznych opowieści zabierze uczestników warsztatu Maria Nowakowska – artystka, społeczniczka, twórczyni marki Łódzki Detal.


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel./fax: +48 42 646 88 65
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

2
9
10
11
15
22
24
26