English version
Wersja polska

Zapraszamy do udziału w marcowych Twórczych Warsztatach - już nie tylko ONLINE, ale też NA ŻYWO w Fabryce Sztuki w Łodzi! Warsztaty prowadzone przez świetnych instruktorów, przeznaczone są dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Sprawdźcie harmonogram, zanotujcie daty, rezerwujcie miejsca i czas!Zapraszamy na warsztaty jogi "ASHTANGA JOGA" - dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych, grupa początkująca (Vinyasa) i średniozaawansowana (znajomość przynajmniej połowy I serii Ashtangi), prowadzone przez Majkę Justynę.

Warsztaty 1, 4, 8 i 14 marca odbędą się na żywo na sali warsztatowej Fabryki Sztuki w Łodzi.

Warsztaty 15, 18, 22, 25 i 29 marca, w zależności od obostrzeń sanitarnych, odbędą się na żywo na sali warsztatowej Fabryki Sztuki w Łodzi, lub w trybie online przez komunikator internetowy dla zamkniętej grupy odbiorców.

Udział w warsztatach jest płatny: 15 zł od uczestnika za pojedynczy warsztat.
Na warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc: warsztaty@fabrykasztuki.org.Od 1 marca 2021 zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach - już nie tylko ONLINE, ale też NA ŻYWO w Fabryce Sztuki w Łodzi! Dlatego, kierowani troską o nasze wspólne bezpieczeństwo, prosimy wszystkich uczestników naszych wydarzeń o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa. Dziękujemy i zapraszamy do Fabryki Sztuki!Zapraszamy na mistrzowskie warsztaty performerskie online "WARSZTATY SZTUKI PERFORMANCE" - dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych, prowadzone przez Ewę Zarzycką i Pawła Korbusa.

Warsztaty odbędą się w trybie online przez komunikator internetowy dla zamkniętej grupy odbiorców.
Udział w warsztatach jest płatny: 20 zł od uczestnika.
Na warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc: warsztaty@fabrykasztuki.org.Zapraszamy na rodzinne warsztaty plastyczne online "SOBÓTKI RĘCZNE" - dla dzieci w wieku 5-10 lat wraz z opiekunami, prowadzone przez Jolę Królicką i Antoniego Kowarskiego.

Warsztaty obędą się w trybie online na fanpage'u Fabryki Sztuki na Facebooku.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Na warsztaty nie obowiązuje rezerwacja miejsc.Zapraszamy na warsztaty ruchowe "KRAV MAGA" - dla dzieci w wieku 6-9 lat, prowadzone przez Elinę Tonevę.

Warsztaty, w zależności od obostrzeń sanitarnych, odbędą się na żywo na sali warsztatowej Fabryki Sztuki w Łodzi, lub w trybie online na fanpage'u Fabryki Sztuki na Facebooku.

Udział w warsztatach online jest bezpłatny.
Na warsztaty online nie obowiązuje rezerwacja miejsc.

Udział w warsztatach na żywo: 15 zł za dziecko za pojedynczy warsztat.
Na warsztaty na żywo konieczna jest rezerwacja miejsc: warsztaty@fabrykasztuki.org.Bastarda Trio to zespół powołany do życia przez Pawła Szamburskiego, Tomasza Pokrzywińskiego oraz Michała Górczyńskiego. Grupa wydawniczo i środowisko związana z wytwórnią Lado ABC, jest również partnerem międzynarodowego projektu badawczego HERA "Sound Memories. The Musical Past in Late-Medieval and Early Modern Europe." (www.soundme.eu). Artyści podejmują odważną próbę reinterpretacji muzyki dawnej oraz stworzenia na jej podstawie autorskiego języka dźwiękowego. Kilkusetletnie śpiewy chorałowe, motety, litanie rozbijają niejednokrotnie się na małe odcinki, stale zmieniający się kontrapunkt wczesnej polifonii imploduje w minimalizm, improwizując wokół archaicznych melodii, komponując na ich podstawie nowe utwory - budują pomost łączący odległe w czasie muzyczne światy, docierając do jej uniwersalnego, duchowego wymiaru. Muzyka Bastardy to współczesna, oryginalna wypowiedź artystyczna wsparta na bogatych tradycjach muzycznych.Zapraszamy na spektakl "Schulz: Pętla", w reżyserii Konrada Dworakowskiego, w wykonaniu Teatru CHOREA, na żywo, na scenie Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi.Zapraszamy na rodzinne warsztaty plastyczne online "SKROBIEMY MARCHEWKI HISTORII SZTUKI" - dla dzieci w wieku 4-8 lat wraz z opiekunami, prowadzone przez Aleksandrę Ignasiak.

Warsztaty obędą się w trybie online na fanpage'u Fabryki Sztuki na Facebooku.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Na warsztaty nie obowiązuje rezerwacja miejsc.Zapraszamy na warsztaty teatralno-interdyscyplinarne online "TEATRALNE REWOLUCJE - historia teatru w działaniu" - dla dzieci w wieku 10-15 lat, prowadzone przez Wiktora Moraczewskiego.

Warsztaty odbędą się w trybie online przez komunikator internetowy dla zamkniętej grupy odbiorców.
Udział w warsztatach jest płatny: 15 zł od uczestnika za pojedynczy dzień warsztatowy.
Na warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc: warsztaty@fabrykasztuki.org.Zapraszamy na spektakl "Księżniczki" Teatru CHOREA, w reżyserii Julii Jakubowskiej, na żywo, na scenie Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi.Zapraszamy na rodzinne warsztaty ogrodnicze "MIEJSKI BADYLARZ" - dla dzieci od 8 roku życia wraz z opiekunami, młodzieży i dorosłych, prowadzone przez Janusza Adama Biedrzyckiego.

Warsztaty odbędą się na żywo na dziedzińcu Fabryki Sztuki w Łodzi.
Udział w warsztatach jest płatny: 15 zł od uczestnika.
Na warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc: warsztaty@fabrykasztuki.orgZapraszamy na rodzinne warsztaty kulinarne online "ŚWIAT OD KUCHNI" - dla dzieci od 8 roku życia wraz z opiekunami, młodzieży i dorosłych, prowadzone przez Janusza Adama Biedrzyckiego.

Warsztaty obędą się w trybie online na fanpage'u Fabryki Sztuki na Facebooku.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Na warsztaty nie obowiązuje rezerwacja miejsc.‹‹‹ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... 70 ›››
Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel./fax: +48 42 646 88 65
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

30
31