Художня Фабрика

Ігрова Кімната – приязне місце мам і дітей в кожному віці вже працює!

Ми приготували для Вас дружнє і безпечне місце – Ігрову Кімнату, до котрої запрошуємо вас зі своїми дітьми від понеділка до п’ятниці в годинах 10:00 - 18:00 ( безкоштовно). Ми хочемо, щоб Фабрики Штуки була місцем, в котрому кожна дитини і її мама (або опікун) могли безпечно проводити час, гратися і навчатися, знаходити натхнення, отримати різноманітну необхідну допомогу (в тому числі юридичну і лікарську). На місці завжди буде присутня людина, котра говорить українською мовою. 

В Ігровій Кімнаті діти в будь-якому віці зможуть проводити час у великому і безпечному просторі. Що ми приготували:

- кубики;
- пазли;
- книжки;
- розмальовки і художнє приладдя;
- м’які іграшки;
- куточок для маленьких дітей;
- стіл для настільного тенісна;
- і ще багато іншого.

В наступних тижнях ми плануємо зорганізувати різноманітні культурно-навчальні заняття, проводити їх будуть аніматори українською мовою. Невдовзі додамо більше інформації.

Наш простір обладнаний також в куточок для мам:

- місце щоб перепелинати і нагодувати дітей;
- на зручних диванах можна буде випити каву і чай, щось перекусити і просто поговорити;
- скористатися з безкоштовного інтернету (також буде можливість безкоштовного друкування).

Ми плануємо також організувати підтримку різних спеціалістів. Якщо вам буде щось необхідно, напишіть на нашу електронну пошту: wsparcie@fabrykasztuki.org. На даний момент можна скористатися з послуг:

- юридичних консультантів;
- психологів;
- педіатрів;
- перекладачів.

А додатково, в годинах коли працюватиме Ігрова Кімната, відкритий теж буде Склад, з котрого можна буде просто взяти необхідні речі. В ньому будуть знаходитися:

- плюшеві і різні інші іграшки, розмальовки;
- пелюшки / памперси в розмірі 1-5;
- вологі серветки;
- косметика для дітей;
- пляшечки, соски, прорізувачі для зубів;
- засоби власної гігієни для батьків і дітей;
- дитячий одяг.

Ігрова Кімната і Склад
понеділок - п’ятниця
години роботи 10:00 - 18:00
безкоштовно

Як нас знайти?
Запрошуємо до Фабрики Штуки в Лодзі, за адресою Тименецькєго 3 (Tymienieckiego 3)
Посилання до карт Гугл: https://goo.gl/maps/4xQzvKGpzdsLk3sC8

До нас доїжджають трамваї: 2 / 3а / 3б / 6 / 11
Автобуси: 55 / 77

Ігрова Кімната створена разом з організаціями і фірмами котрі працюють під адресою Тименецькєго 3 (Фабрика Штуки в Лодзі, Театральна Група Хорео, Фундація Лодзь Арт Центр, Фундація Візуального Виховання, підприємці - резиденти Арт_Інкубатора в Фабриці Штуки) а також з іншими фірмами і незалежними бажаючими. Дякуємо!

___________

 

Художня Фабрика в м. Лодзь і Арт-Інкубатор по вулиці Tymienieckiego 3

Художня Фабрика знаходиться в модернізованих будинках, які колись були складами тканин Кароля Шхайблера і Людовіка Грохмана, на перехресті вулиць Piotrkowskiej i Tymienieckiego. Якщо їхати з центру міста трамваєм, то можна здолати таку відстань за 10 хвилин.

Одночасно Художня Фабрика є муніципальним закладом культури та інститутом ділового середовища, де зосереджується діяльність навколо Арт-Інкубатора (місце проведення заходів різних компаній з креативної індустрії). З’явилася завдяки співпраці Лодзинської міської ради (Urząd Miasta Łodzi) та таких партнерів, з якими Художня Фабрика тепер співпрацює: театр CHOREA (Міжнародний театральний фестиваль – ретроспективи, спектаклі), Лодзь-Арт-Центр (Міжнародний фестиваль дизайну - Łódź Design Festival) та Фундація візуальної освіти (Міжнародний фестиваль фотографії - Fotofestiwal Łódź).

Протягом цілого року запрошуємо жителів міста Лодзь на концерти, спектаклі, фестивалі та різні майстерні.

Перелік подій можна подивитися тут: www.fabrykasztuki.org або www.artinkubator.com.

Найголовніші події:

  1. Творчі майстерні (протягом року) – це навчально-мистецькі майстерні для дітей , молоді та дорослих, організовання яких проходить спільними зусиллями родин різних поколінь, - а це має велике значення для спілкування дітей з батьками і з іншими своїми рідними. До таких програм входять майстер-класи з гімнастики, театральні майстер-класи, танцювальні, музичні, вокальні, з образотворчого мистецтва, сенсорні та імпровізаційно-креативні від професіоналів свого діла зі всієї Польщі.
  2. „#przepraszamy, że w czwartek’’ (протягом року будь-якого місяця, крім липня і серпня) – цикл концертів польської незалежної музики. Запрошено творців різних музичних стилів, таких як: jazz, yass, ambient, буде музична імпровізація та експериментальна електронна музика. Артисти можуть використовувати незвичайні інструменти.
  3. Łódź Design Festival – протягом травня. Головна програма являє собою колекцію кураторстких виставок на певну річну тематику, представляє різні погляди на дизайн: промисловий (графічний дизайн), архітектури, ремесла, які можуть взаємодіяти між собою.
  4. Fotofestiwal (протягом червня) – це сукупність презентацій різноманітних фотографій, дискусій на тему мистецтва і суспільства, мотивацій до пошуку альтернативних методів розмов та показ фотографій.
  5. LDZ Alternatywy (в липні та серпні) запрошує на концерти „під небом’’. Щороку програма складається з широкого спектру музики: funk, pop, jazz та електронна музика (від сольних виступів до ансамблів).
  6. Ретроспективи (в серпні) – широкий вибір театральних вистав (залежить від річної тематики). Беруть участь артисти і театральні гуртки з цілої світу.
  7. В жовтні організовуємо Modopolis для незалежних дизайнерів та власників брендів, виробників і підприємців, студентів, яким близькі цінності сталого бізнесу та етичної моди, – кожен ділиться своїми ідеями і досвідом. Програма включає в себе гуртки, дискусії та майстер-класи з експертами індустрії моди, а також showroom вибраних брендів.

 


Крім того, за підтримкою Арт-Інкубатора тут кипить ділове життя: існують кілька десятків фірм, в яких працюють професійні архітектори, графічні дизайнери, програмісти і фотографи. В цьому місці надають вигідні умови оренди приміщення під офіси, фотостудії для ділових зустрічей і спеціального навчання. Але перш за все Арт-Інкубатор вирізняється тим, що тут співтоваришують між собою компанії, які тільки починають свою діяльність.