Wydarzenia - майстер-класи з вокалу - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


майстер-класи з вокалу

14/04/2022 - 30/06/2022, Godzina: 12:00 - 13:30
14/04/2022 - 30/06/2022, Godzina: 12:00 - 13:30
rezerwacja
Дорогі українці, запрошуємо на безкоштовні майстер-класи з вокалу, для дітей та дорослих! Заняття проводить Діана Томенко. текст українською нижче. ↓ / Drodzy Ukraińcy, zapraszamy na "Mistrzowskie lekcje wokalne dla dzieci i dorosłych", prowadzone przez Dianę Tomenko.

Mайстер-класи з вокалу, для дітей та дорослих - Заняття проводить Діана Томенко

Музика – лікує. А спів - це дуже сильний анти-стрес. Вчені науково довели, що коли ви співаєте - ви позбавляєтеся від тривоги, стресу і заряджаєтесь позитивною енергією. Заняття проводить Діана Томенко - професійна співачка, автор пісень та викладач вокалу з України (м.Київ).

Діана Томенко - Українка, виросла в м. Черкаси, де закінчила загальноосвітню та музичну школи. В 2013р вступила на навчання до кращого музичного ВУЗу України - «Київського інституту музики імені Р.Глієра». Закінчивши його, отримала ступінь магістра (спеціальність «сольний спів»,«викладач вокалу») Член Міжнародної асоціації педагогів вокалу.

Має великий досвід роботи з дітками та дорослими, створила свою авторську методику викладання, в якій поєднала найкращі знання в області сучасної вокальної педагогіки. В роботі використовує навчальні посібники від найвідомішого «Berklee college of music»(USA) та інші. Паралельно виступає сольно на сцені більше 10 років. Приймала участь у багатьох музичних конкурсах та фестивалях.

Діана любить людей і музику і тому приїхала в Польщу з місією - допомагати українкам які вимушено виїхали з України та їхнім дітям через музику і спів - звільнятися від стресу і отримувати позитивні емоції.

Також, впродовж останніх 3років Діана активно цікавиться психологією, навчається у провідних світових експертів в цій області. І тому окремо, вкінці вокального майстер-класу, для всіх бажаючих Діана з радістю поділиться дієвими психологічними техніками та різними способами зняття стресу. Разом з нею, ви зможете виконати прості вправи і в результаті - відчуєте полегшення і покращення вашого емоційного стану.

Ми впевнені - вам сподобається!

Додаткова інформація про Діану Томенко:
Промо-відео: https://youtu.be/368hzRjFmUY
Інстаграм: https://www.instagram.com/diana.tomenko/
Фейсбук: https://www.facebook.com/diana.tomenko

Важлива інформація:

1. Вокальні майстер-класи будуть проходити по четвергах (з 14 квітня) з 12:00 до 13:30 годині у приміщенні «Арт Інкубатор» (Tymienieckogo,3), кімната A_131
2. Майстер-класи проходитимуть у груповій формі.
УВАГА! До занять допускаються лише ті, хто має музичний слух.
3. Запис на майстер-класи обов’язковий!

Записатися, задати питання:
+38 063 691 12 47 (Viber, Telegram, Whatsapp, з 10.00-19.00)

P.S. Діана Томенко також проводить індивідуальні уроки вокалу і запрошує всіх бажаючих. Щоб записатися або дізнатися більш детальну інформацію, будь ласка пишіть/дзвоніть за вказаним вище телефоном.

*до участі допускаються лише громадяни України, які перетнули польський кордон після 24.02.2022 р
(для допуску необхідно пред’явити український паспорт)


Mistrzowskie lekcje wokalne dla dzieci i dorosłych - prowadzenie: Diana Tomenko

Drodzy Ukraińcy zapraszamy na bezpłatne mistrzowskie lekcje wokalne dla dzieci i dorosłych! Muzyka leczy. A śpiew jest bardzo silnym środkiem antystresowym. Naukowcy udowodnili, że śpiewając można pozbyć się niepokoju, stresu i naładować pozytywną energią. Zajęcia prowadzi Diana Tomenko - zawodowa piosenkarka, autorka tekstów i nauczycielka śpiewu z Kijowa.

data: czwartki, godzina: 12:00-13:30
miejsce: sala A_131, w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul Tymienieckiego 3
wstęp: bezpłatny
informacje / zapisy: +38 063 691 12 47 (Viber, Telegram, Whatsapp, w języku ukraińskim)

Diana Tomenko - dorastała w Czerkasach, gdzie ukończyła liceum i szkołę muzyczną. W 2013 roku wstąpiła na najlepszą uczelnię muzyczną Ukrainy - „Kijowski Instytut Muzyczny im. R. Gliera”. Po ukończeniu studiów uzyskała tytuł magistra (specjalność: nauczyciel śpiewu). Jest członkinią Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Wokalnych. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi, stworzyła własną metodę nauczania, która łączy najlepszą wiedzę z zakresu nowoczesnej pedagogiki wokalnej. Równolegle występuje solo na scenie od ponad 10 lat. Brała udział w wielu musicalach, konkursach i festiwalach muzycznych.


Newsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij