Wydarzenia - Modopolis Pop Up Shop w Ogrodowej 8 - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


Modopolis Pop Up Shop w Ogrodowej 8

18/08/2022 - 10/09/2022, Godzina: 15:00 - 20:00
18/08/2022 - 10/09/2022, Godzina: 15:00 - 20:00
W Modopolis Pop-up Shop obejrzysz, przymierzysz i kupisz wyjątkowe ubrania oraz akcesoria polskich marek, dla których ważna jest etyczna moda. Do stworzenia tego miejsca zaprosiliśmy laureatów Rekomendacji Modopolis – twórców, którzy troszczą się o dobro środowiska, zrównoważoną produkcję i jakość.

W Modpolis Pop-up Shop zaprezentują się:
Alicja Tkaczyk, Bamba Concept, Bechann (Rezydentka Art_Inkubatora), By Tati, Justyna Rożek, Kombokolor, Kamaryd, Kompromis, Kulta, Lamita Organics, Lelen, Martyna Kołtun, Mito Sito (Rezydent Art_Inkubatora), Odio tees, Rencuff, Sad human, SNY, Szare wrony, Tkanki, WyRób.

Co tu znajdziesz? Ubrania i akcesoria produkowane z uważnością na ludzi i środowisko, z recyklingu lub wykonane z certyfikowanych, naturalnych materiałów, a także niegoniące za trendami ponadczasowe fasony, które posłużą przez lata i świetnie zgrają się z pozostałą częścią garderoby! Wybierając lokalne marki Ty również przyczyniasz się do promowania idei slow fashion i szerzenia przekonania, że odpowiedzialna moda ma sens!
Kuratorką Pop-up Shop jest Monika Ustyniak, ekspertka Modopolis, której markę Magic of Creation można również zobaczyć na miejscu!

Gdzie nas znaleźć? W Łodzi, przy ul. Ogrodowej 8.
Kiedy nas szukać? Od 18 sierpnia do 10 września, w dniach: czwartek, piątek i sobota od godziny 15:00 do 20:00.

---
Trwa kolejna edycja konkursu – Modopolis. Szukamy kolejnych równie odpowiedzialnych marek i twórców, podchodzących z dużą wrażliwością do otaczającego ich świata. Tym razem wybrani uczestnicy zostaną wyróżnieni rekomendacją Modopolis, a jeden z nich otrzyma nagrodę główną – Grand Prix Porsche Centrum Łódź i 10 tysięcy złotych.

Zadanie jest współfinansowane z dotacji Miasta Łodzi.

Więcej informacji na www.modopolis.plNewsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij