Dla branży kreatywnej - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


Fabryka Sztuki w Łodzi to miejsce, w którym kultura spotyka się z biznesem od lat - na różnych płaszczyznach i na różne sposoby: od wspierania rozwoju młodych przedsiębiorstw kreatywnych w ramach Art_Inkubatora, poprzez networking, wymianę wiedzy i doświadczeń po możliwość wynajmu przestrzeni. Wybierz interesującą Cię kategorię i przejrzyj nasze propozycje.

Tymienieckiego 3 przyciąga osoby kreatywne i przedsiębiorcze, które chcą rozwijać siebie i swoje pomysły. W ciągu roku odbywa się tutaj szereg wydarzeń min. spotkania, warsztaty i szkolenia - wszystkie dedykowane są różnym branżom kreatywnym. Jeśli chcesz poznać ludzi, zasięgnąć opinii lub dowiedzieć się czegoś nowego - zobacz, czy nasze wydarzenia spotkają się z Twoim zainteresowaniem.

Kilkanaście osób siedzi przy stolikach w wysokim pomieszczeniu z wypełnioną oknami ze szprosami ścianą. Na jej tle kobieta i mężczyzna stoją po dwóch stronach monitora telewizyjnego. Kobieta dotyka laptopa, mężczyzna ma w dłoni mikrofon.
Otwarte śniadania to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, prezentację firmy z sektora kreatywnego, wymiana inspiracji i doświadczeń.
Panel dyskusyjny podczas konferencji. Zdjęcie zrobione z dystansu. W ciemnym pomieszczeniu, na tle dużego białego ekranu sześć osób. Pięć kobiet i jeden mężczyzna. Mężczyzna i kobieta są osobami poruszającymi się na wózkach.
Modopolis to wydarzenie, które odbywa się raz w roku i jest miejscem wymiany myśli i doświadczeń dla niezależnych projektantów, właścicieli marek, producentów, przedsiębiorców oraz studentów, którym bliskie są wartości zrównoważonego biznesu i etycznej mody.
Zdjęcie zrobione z dołu. Po obu stronach ceglane budynki z oknami wypełnionymi palącym się wewnątrz światłem, a pomiędzy nimi granatowe letnie niebo. Na podświetlonej kostce brukowej przed budynkami grupki ludzi w różnym wieku, także dzieci. Część st
Unikatowe i nowoczesne wnętrze Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi możecie obejrzeć od wewnątrz i od zewnątrz nie ruszając się z domu! Zapraszamy na wirtualny spacer.
Zdjęcie czarno-białe zrobione w nocy. Na pierwszym planie sylwetki widocznej od tyłu pary ludzi trzymających się za ręce - kobiety i mężczyzny. W tle podświetlone ceglane budynki.
Nie tylko Rezydenci Art_Inkubatora mogą korzystać z jego przestrzeni. Art_Inkubator jest platformą wspierającą realizację pomysłów biznesowych i artystycznych dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego oraz instytucji i firm zajmujących się działalnością kulturalno-artystyczną.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij