Dla branży kreatywnej - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


Panel dyskusyjny podczas konferencji. Zdjęcie zrobione z dystansu. W ciemnym pomieszczeniu, na tle dużego białego ekranu sześć osób. Pięć kobiet i jeden mężczyzna. Mężczyzna i kobieta są osobami poruszającymi się na wózkach.

Modopolis
Forum Mody Polskiej

25/02/2021
Modopolis to wydarzenie, które odbywa się raz w roku i jest miejscem wymiany myśli i doświadczeń dla niezależnych projektantów, właścicieli marek, producentów, przedsiębiorców oraz studentów, którym bliskie są wartości zrównoważonego biznesu i etycznej mody.

Jesteśmy po to, by edukować i wspierać ich na początku biznesowej drogi. Naszym celem jest też integracja i promocja polskiej branży mody. Łączymy siły, mówimy "nie" rywalizacji. Modopolis to spotkania, panele, warsztaty, szkolenia z udziałem ekspertów oraz Konkurs.

Dla nas moda to coś więcej, niż cosezonowa pogoń za trendem. Dlatego po raz trzeci organizujemy Modopolis – Forum Mody Polskiej. Tworzymy miejsce wymiany myśli i doświadczeń dla niezależnych projektantów, właścicieli marek, producentów, przedsiębiorców oraz studentów, którym bliskie są wartości zrównoważonego biznesu i etycznej mody. Jesteśmy po to, by edukować i wspierać ich na początku biznesowej drogi. Naszym celem jest też integracja i promocja polskiej branży mody. Modopolis to spotkania, panele, warsztaty, szkolenia z udziałem ekspertów oraz konkurs, w którym przyznajemy Rekomendację Modopolis. Do tej pory odbyły się trzy edycje wydarzenia (2018-2020).

Dowiedz się więcej: www.modopolis.pl
Facebook: Modopolis

Projekt realizowany jest przy wsparciu środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze Środków Urzędu Miasta Łodzi.Newsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij