Wydarzenia - KRAV MAGA - CYKLICZNE TWÓRCZE WARSZTATY DLA DZIECI - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


KRAV MAGA - CYKLICZNE TWÓRCZE WARSZTATY DLA DZIECI

07/02/2024 - 28/02/2024, Godzina: 18:00 - 20:00
07/02/2024 - 28/02/2024, Godzina: 18:00 - 20:00
rezerwacja
Zapraszamy do dołączenia do cyklicznych zajęć dwóch stałych grup warsztatowych "Krav Maga", przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-9 lat i 10-13 lat, prowadzonych przez Elinę Tonevę, w ramach programu Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi.

  KRAV MAGA - warsztaty sportowe dla stałej grupy dzieci w wieku 6-9 lat i 10-13 lat
 
  data: zajęcia odbywają się w każdą środę, od 7 lutego 2024
  godzina: 18.00-19.00 – grupa dzieci w wieku 6-9 lat
  godzina: 19.00-20.00 – grupa dzieci w wieku 10-13 lat
  miejsce: sala warsztatowa w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
  koszt: 140 zł za miesiąc, za dziecko
  prowadzenie: Elina Toneva
  zapisy i informacje: warsztaty@fabrykasztuki.org
 
UWAGA!

Na zajęcia wymagany jest strój sportowy na zmianę i obuwie sportowe na gumowej podeszwie.
 
Trening Krav Maga dla dzieci oparty jest o formy zabawowe: bieganie, skakanie, turlanie, gry zadaniowe, tory przeszkód i zabawy sprawnościowe. W trakcie zajęć dzieci zdobywają wiedzę o tym, jak bezpiecznie upadać, jak rozpoznawać zachowania agresywne i ich unikać. Dzieci uczą się także podstaw samoobrony, dowiadują się jak za pomocą systemu Krav Maga można używać swojego ciała jako narzędzia do obrony własnej - jak i czym uderzać, jak i gdzie kopać, jak wywracać się bezpiecznie, jak uwolnić się od uchwytu za nadgarstki lub za ubranie. Uczymy się też podstaw pierwszej pomocy, między innymi układania w pozycji bezpiecznej, zapamiętujemy numery telefonów alarmowych, poznajemy procedury zgłaszania wypadku oraz zasady bezpieczeństwa w miejscach publicznych, na przykład co zrobić w sytuacji kiedy dziecko się zgubi. Rozmawiamy też o emocjach - gniewie, złości i agresji - uczymy się jak sobie z nimi radzić, jak zdrowo rozładowywać nagromadzone emocje i jak postępować w przypadku agresji rówieśniczej, lub ze strony osób dorosłych. Każde zajęcia kończymy rozciąganiem i wyciszeniem.
 
Elina Toneva - Wieloletnia instruktorka walki wręcz Krav Maga. Urodzona w Sofii (Bułgaria) pieśniarka, aktorka Teatru CHOREA. Wykładowczyni ruchu scenicznego i śpiewu w Szkole Filmowej w Łodzi. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Profesjonalnie zajęła się śpiewem w Gardzienicach, podejmując współpracę z "Orkiestrą Antyczną", (projekt muzyczno-badawczy Tomasza Rodowicza i Macieja Rychłego, będący kreatywną rekonstrukcją muzyki Antycznej Grecji). Od początku istnienia Teatru CHOREA jest współtwórcą i wykonawczynią muzyki w większości spektakli i projektów muzycznych Teatru. Jest jednym z liderów programów edukacyjnych i warsztatowych zespołu, prowadząc indywidualnie i zespołowo zajęcia z aktorami, muzykami, tancerzami i instruktorami teatralnymi oraz ze wszystkimi, którzy lubią śpiew i ruch, zarówno w Polsce jak i w wielu krajach Europy i świata. Jej warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki jej charyzmatycznej osobowości, dużemu doświadczeniu pedagogicznemu oraz profesjonalnemu łączeniu elementów ruchu fizycznego, ćwiczeń i zabaw rytmicznych oraz wymagających pieśni tradycyjnych.
 
 
WAŻNE INFORMACJE:
  
 • Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi: 
    http://www.fabrykasztuki.org/Tworcze_Warsztaty_w_Fabryce_Sztuki,15,8

 • System rezerwacji miejsc na Twórcze Warsztaty "Krav Maga" prowadzimy:
  - od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00
  - mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org
  - w mailu prosimy podać tytuł warsztatu, imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię i nazwisko dorosłego opiekuna/rodzica
 •  
 • Płatność za udział w Twórczych Warsztatach „KRAV MAGA” przyjmujemy:
    - przed rozpoczęciem warsztatów, na początku każdego miesiąca, za cały miesiąc.
    - gotówką lub kartą (zbliżeniowo, za pośrednictwem karty Visa, Mastercard, American Express, telefonu lub zegarka, paska magnetycznego i chipa).
 •  
 • Kwota 140 zł stanowi opłatę za udział w pełnej serii warsztatów w danym miesiącu. Podana kwota nie może być pomniejszona, w sytuacji, w której uczestnik nie może wziąć udziału, lub nie wziął udziału w pełnej serii warsztatów w danym miesiącu.
 •    


  Newsletter

  Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

  Stopka

  Zamknij