Wydarzenia - Jak pomóc? - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


Jak pomóc?

10/03/2022 - 30/06/2022
10/03/2022 - 30/06/2022
Pytacie nas, jak możecie pomóc... Otworzyliśmy dedykowany rachunek bankowy, na którym gromadzimy środki na organizację zajęć dla ukraińskich rodzin, stypendia dla artystów_ek i animatorów_ek kultury.

Przeorganizowaliśmy się i uruchamiamy wielowątkowy program wsparcia. Zależy nam na stałych oraz długoterminowych rozwiązaniach, a nie tylko działaniach z doskoku. Jeżeli chcecie włączyć się, pomóc, to jest okazja. Na Tymienieckiego 3 działa już bawialnia dla dzieci, która jest zaczątkiem swoistego centrum dziennego pobytu dla małych i dużych. 

Uruchamiamy dedykowany rachunek bankowy, na którym gromadzić będziemy środki na:

- organizację zajęć dla ukraińskich rodzin w Łodzi,
- stypendia dla ukraińskich artystów_ek oraz animatorów_ek kultury,
- bieżące wsparcie ukraińskich rodzin.

Zaczynamy organizować różnego rodzaju zajęcia kulturalne, kulturalno-edukacyjne oraz edukacyjne. Wymaga to zaangażowania kompetentnych osób prowadzących znających język ukraiński. Zgłaszają się do nas ukraińscy_skie artyści_stki, studenci_tki, animatorzy_rki kultury gotowi_e nas wspierać. Jakkolwiek doceniamy chęć podjęcia wolontariatu, to mamy świadomość, że oni i one także potrzebują środków do życia. Dlatego też, równolegle chcemy uruchomić program stypendialny dla profesjonalistów_ek kultury z Ukrainy. 

I w tym właśnie możecie nam pomóc :)

 

Rachunek w PL
ING Bank Śląski
17 1050 1461 1000 0090 8155 9339

Rachunek w EUR
BIC (SWIFT) INGBPLPW 
IBAN: PL 60 1050 1461 1000 0090 3008 5030

 

Bawialnia powstała wspólnie z organizacjami i firmami działającymi na Tymienieckiego 3 (Fabryka Sztuki w Łodzi, Stowarzyszenie Teatralne Chorea, Łódź Design Festival, Fotofestiwal Łódź, przedsiębiorcy – rezydenci Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki) oraz z zewnętrznymi firmami i darczyńcami indywidualnymi. Newsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij