Art_inkubator - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


Fabryka Sztuki w Łodzi to miejsce, w którym kultura spotyka się z biznesem od lat - na różnych płaszczyznach i na różne sposoby: od wspierania rozwoju młodych przedsiębiorstw kreatywnych w ramach Art_Inkubatora, poprzez networking, wymianę wiedzy i doświadczeń po możliwość wynajmu przestrzeni. Wybierz interesującą Cię kategorię i przejrzyj nasze propozycje.

Ważnym elementem funkcjonowania Fabryki Sztuki jest Art_Inkubator, czyli narzędzie  spajające wszystkie nasze działania, które kierujemy do sektora kreatywnego. Art_Inkubator to nie tylko przestrzeń do realizacji  wydarzeń, to także miejsce dla osób, które chcą lub już prowadzą biznes w sektorze kreatywnym. Od 2014 roku nasze wsparcie otrzymało  już 87 firm, m.in. fotografowie, graficy, projektanci, rzemieślnicy. Prowadzisz lub planujesz założenie kreatywnego biznesu i szukasz miejsca dla siebie? Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Rozmyta postać mężczyzny robiącego zdjęcie młodej kobiecie pozującej wewnątrz pomieszczenia na tle okna. Kobieta ma blond włosy i jedno ze swoich oczu zasłania dużym wyciętym z papieru zdjęciem oka.
Facebook Art_Inkubatora jest miejscem, w którym można pozyskać najbardziej aktualną wiedzą na temat tego czym obecnie zajmują się Rezydenci, o ich nagrodach i osiągnięciach, współpracach oraz codziennym życiu w inkubatorze.
Grafika. Różne kształty wypełniają kwadrat, przeważa pomarańczowo-czerwony kolor, oprócz niego żółty, błękitny, granatowy i biały. W kształty wpisane i rozstrzelone po przestrzeni litery A, R, T, I, N, tekst Zostań rezydentem Art_Inkubatora w Fabryce
15 lutego 2021 wystartował konkurs na Rezydentów Art_Inkubatora! Dołączając do naszej społeczności możesz zyskać szereg korzyści. Przeczytaj, zastanów się i jeśli wszystko złoży się w całość - aplikuj! Konkurs trwa do 30 czerwca 2021!
Kilkanaście osób widocznych od pasa w górę stoi wewnątrz pomieszczenia na tle pomarańczowej ściany z białym ekranem. Pada na nich światło z dużych prostokątnych lamp zamontowanych w białym suficie.
Fabryka Sztuki poprzez Art_Inkubator zapewnia pomoc firmom z sektora kreatywnego w najtrudniejszym momencie działalności, czyli na starcie i przez pierwsze lata funkcjonowania.
Dwóch młodych mężczyzn siedzi za biurkiem. Za nimi na ścianie duży obraz. Po lewej blondyn w okularach, po prawej brunet. Obaj mają brody i ubrani są w czarne swetry. Prawdopodobnie wpatrują się w monitor komputera, brunet dłonią nakrywa myszkę kompu
W Art_Inkubatorze funkcjonuje obecnie 15 biznesów. Jeśli szukacie do współpracy firm z branży kreatywnej - projektantów: wnętrz, grafiki, gier, mody; filmowców; fotografów; architektów; rzemieślników - pukajcie do drzwi naszych Rezydentów! Tych obecnych i poprzednich.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij