Projekty - Art_Inkubator
w Fabryce Sztuki - Fabryka Sztuki w Łodzi

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj

Menu główne


Art_Inkubator
w Fabryce Sztuki

Tutaj kreatywność spotyka się z przedsiębiorczością. Fabryka Sztuki poprzez ten projekt wspiera firmy z sektora kreatywnego w najtrudniejszym momencie działalności, czyli na starcie i przez pierwsze lata funkcjonowania.

Inkubowane firmy mogą inicjować i rozwijać działalność korzystając z preferencyjnych warunków funkcjonowania. Rezydenci Art_Inkubatora wyłaniani są na podstawie konkursu. Mogą nimi zostać osoby fizyczne, które założą firmy w ramach Art_Inkubatora lub przedsiębiorstwa funkcjonujące nie dłużej niż rok przed przystąpieniem do konkursu. Oceniany jest przede wszystkim pomysł na biznes oraz możliwości jego realizacji w ramach projektu. Art_Inkubator to miejsce dla firm z takich branż jak m.in.: film i video, architektura, muzyka, gry komputerowe i wideo, rynek wydawniczy, rzemiosło, wzornictwo, projektowanie mody, reklama.

Dowiedz się więcej: www.artinkubator.com
Facebook: Art_Inkubator

Projekt "Utworzenie w ramach Fabryki Sztuki w Łodzi Inkubatora Kultury - Art_Inkubator" otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach konkursu "Oś priorytetowa III Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość; Działanie III.4 Rozwój otoczenia biznesu w ramach RPO WŁ na lata 2007-2013"Newsletter

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o naszych aktualnych działaniach i wydarzeniach!

Stopka

Zamknij